Yabancılar Invasion TD Heroes

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Superlabs
Stareteji oyunlarında yer almak sizlere keyif veriyorsa Yabancılar Invasion TD Heroes mobil oyununu deneyebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indireceğiniz Yabancılar Invasion TD Heroes mobil oyunu sizlere başarılı bir mücadele örneği gösterecektir. Ryuga, Alice ve kabarık bir yardımcı ile birlikte, dünya daha kolay olacak savunan taraf olarak düşmanları dünyadan silebilirsiniz. Oyunun esas başarı kısmı düşmanlarınızı alt ettiğinizde karşınıza çıkacaktır. 

Muhteşem grafikleri ve ses efektlerinin vermiş olduğu haz ile sizde keyifli bir savaş deneyimi yaşamış olursunuz. Kendi kulelerinizi savunmanız gereken Yabancılar Invasion TD Heroes oyununda düşmanlarınız da en az sizler kadar güçlü ve silahla kuşanmış olacaklar. Bu sebeple onlardan gelecek her saldırıya karşı hazır ve dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde düşmanlarınızın kalenizi kuşatması kaçınılmaz bir durum olacaktır. 

Diğer strateji oyunlarına göre oyun sahası olarak oldukça farklı ve keyifli bir ortamı olması sebebiyle oyuncuları memnun eden bir oyun ile karşı karşıyasınız. Öfkeli düşman grubu karşısında yapmanız gereken sadece onlara karşı sağlam bir savunma sistemi geliştirmek ve onları yenmek. 

Yabancılar Invasion TD Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER